ד"ר יאיר גילוני - טשטוש צלקות, מילוי קמטים והמסת שומן

ד"ר יאיר גילוני - טשטוש צלקות, מילוי קמטים והמסת שומן

צלקות בפנים עלולות להיגרם ממספר רב של סיבות בניהן: פצעי בגרות, אבעבועות רוח תאונות או מחלות. בשונה מאזורים אחרים בגוף, אותם אנו יכולים להסתיר, צלקות בפנים נראות לעיניו של כל מי שפוגש אותנו ובמקרים רבים עלולות לגרום לנו לתחושה לא נעימה. צלקות בפנים עלולות לגרום לנו לחשוש לצאת מהבית, לגשת לראיונות עבודה ואפילו להכיר בני זוג לחיים, לכן פותחו בעבר מספר שיטות לטשטוש צלקות בפנים. עד לשנים האחרונות, הטיפולים המקובלים היו פילינג עמוק, הזרקות, טיפול בלייזר ועוד. למרות ההבטחות מרחיקות הלכת לעור פנים נקי מצלקות, השיטות הללו, שהיו כרוכות בתקופת ריפוי ארוכה ותופעות לוואי קשות, לא תמיד הצליחו להשיג את מטרתן.

טשטוש צלקות באמצעות גלי RF
בשנים האחרונות פותחה ונכנסה לשימוש טכנולוגיה חדשה בתחום טשטוש הצלקות: טיפול באמצעות גלי רדיו RF. במהלך הטיפול, נוצרים גלי רדיו מולטי פולאריים על ידי מכשור רפואי ייעודי. הגלים, החודרים אל עומק העור, מחממים את שכבת הדרמיס, גורמים לחידוש הקלוגן ולשיפור האלסטיות של עור הפנים, ועל ידי כך ממלאים מחדש את סימני הצלקות.

איך מתבצע טשטוש צלקות בפנים?
על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון ולטשטש את הצלקות בעור הפנים באופן יעיל, יש לבצע סדרה בת ארבע או חמישה טיפולים. בתחילתו של כל טיפול יתבצע אלחוש של העור על ידי משחה מיוחדת. לאחר מכן יעביר המטפל מכשיר רפואי המיוחד על גבי עור הפנים. הודות למשחת האלחוש, הטיפול עצמואינו כרוך בכאבים. האזור המטופל יהיה אדמדם מעט מספר ימים לאחר הטיפול ויופיעו עליו גלדים קטנים שיפלו בעצמם תוך זמן קצר. את התוצאות תוכלו לראות, בדרך כלל, לאחר הטיפול הראשון. תוצאות סדרת הטיפולים יישמרו לצמיתות, ולכן לא תצטרכו לחזור עליה פעמים נוספות.