איפור כלות בצפון

איפור כלות בצפון

איפור כלה הוא תחום מיוחד בתוך הקשת הרחבה של עולם האיפור. את בטח לא רוצה להגיע לחתונה שלך עם אודם מיושן או צללית לא טרנדית. את רוצה מאפרת מקצועית שמכירה את כל האלמנטים בתחום ושתדע להתאים לך איפור מושלם.


היום את יכולה למצוא את כל מה שאת צריכה לחתונה במקום אחד. תמצאי את המקום המושלם ואת מסודרת. אם יש לך דווקא מאפרת ספציפית עליה את סומכת או ששמעת המלצות עליה, תדאגי לשאול את בעל סטודיו השמלות, או המקום בו את מתארגנת אם ניתן להביא אותה לאיפור שם.


זה יום בו את צריכה להיות רגועה ובטוחה בעצמך. מתח משפיע על עור הפנים. אם תוכלי, עשי לעצמך יום פינוק לפני שאת יושבת למלאכת האיפור הארוכה. את אמורה ליהנות מהדרך כמו שאומרת הפרסומת ולא לסבול . תדאגי להכיר את המאפרת שלך ולהתחבר אליה ברמה האישית.

ב'איפורכאן' תוכלי ללמוד קצת על הנושא במידה ואת לא מחוברת, ולהגיע מוכנה יותר. התענייני בטרנדים אחרונים בעולם האיפור וכך תוכלי להיות מעורבת לטובתך בתהליך ולקבל תוצאות טובות יותר. דעי קודם מה הסגנון שלך . איך את רוצה להיראות. האם המראה הקלאסי עדיף עלייך. או אולי תרצי להיות נועזת וחוצפנית יותר.


אם את גרה באזור הצפון ומחפשת מכון איפור או פרטים בנושא איפור כלות בצפון, גלשי באתר 'איפורכאן' ומצאי את נשות המקצוע מהאזור. אם החתונה נערכת רחוק ממקום המכון עלייך לקחת זאת בחשבון.


בררי מחירים לאיפור כלות ואל תתפתי לכל הצעה זולה שתתקלי בה בשיטוטייך באינטרנט. לפעמים עדיף להוציא כמה שקלים יותר ולקחת מישהי מנוסה שיודעת מה היא עושה ולא עושה את הסטאז' שלה עלייך.


והעיקר שתהיי מוכנה להרגיש יפה. אל תתביישי ללכת עד הסוף עם הפנטזיות שלך אפילו אם את לא נוהגת להתאפר כך בדרך-כלל. לכלה מותר הכול. לכי על הקצה והרשי לעצך לזהור. דמייני שאת כוכבת קולנוע שמתאפרת לסט צילומים בהוליווד. חייכי ואל תהיי מתוחה זה לא טוב לעור. אה כן...ואל תשכחי להסיר את האיפור ביום למחרת. את לא רצה שבעלך ייבהל וייפול מהחלון...