איפור כלות מחיר

איפור כלות מחיר

מכוני איפור כלות נכנסים יותר-יותר לתוך חנויות וסטודיו של שמלות כלה. שהרי שמלת כלה היא הדבר הראשון המושך את העין בליל החתונה. ולכן, שמלת כלה היא אולי גולת הכותרת, האקורד המסיים בכול תצוגת אופנת עלית בעולם מילנו, פריז, ני-יורק. בכל העולם מושקעים כספים מטורפים על יום אחד בלבד, הוא יום החתונה, על לבוש ואיפור הכלה.


שמירה על גזרה וגוונים קלאסיים לצד הצורך לחדש ולהיות יצירתי, להתאים או ליצור טרנד חדש, זה האתגר. אם נסתכל על שמלות כלה ואיפור כלות לפני עשור, שני עשורים, שלושה וארבעה, נגלה שהשינויים גדולים יותר ממה שנהוג לחשוב. ועדיין, ישנם כללי יסוד שלא משתנים. בכל זאת, כלה היא כלה. לכן חשוב לזכור שתחום איפור הכלות הוא חום שמרני יחסית.

כמובן שהצבע הלבן נשאר עדיין הצבע המועדף על רוב הכלות היום בעולם, בוודאי כלות ישראליות, שהן שמרניות יותר מכלות אירופאיות ואמריקאיות, אבל פה ושם מתחילים לצוץ כמה גרסאות נועזות יותר, כמו ורוד בהיר, אפור בהיר, תכלת, גווני פנינה, שנהב ועוד.


שילוב של תחרה שחורה עם אלמנטים שחורים אחרים הופכים אטרקטיביים יותר ויותר בשמלות כלה. אז איך משלבים את איפור הכלה עם טרנד שחור ? חייבים לזכור שאיפור הכלה חייב להיות הרמוני עם השמלה, התסרוקת, והאביזרים.

הצבעים השולטים בעולם איפור הכלות לשנת הם גווני אפרסק, סגול בהיר, ירוק בהיר, ורוד עדין. תסרוקות הכלה נהיות טבעיות יותר. בצבע השחור אפשר לראות שילובי תחרה שחורה בשולי השמלה. סיכה חרוזים שחורים, סיכה שחורה, שוליים שחורים להינומה ולשמלה. אפילו מחשוף שחור שמתחבר לחלק תחתון לבן או שמנת.


ואיך נשלב איפור כלות צבעוני ? פשוט מאוד. שחור ולבן מאפשר מרחב יצירתי: השחור מוסיף תעוזה ומראה דומיננטי יותר מאשר של כלה הלבנה. איפור כלות משתלב בקלות במסגרת שחורה מעושנת סביב העיניים, בולטת יותר משהיינו עושים לכלה לבנה, עדינה וסולידית. אולי אפילו נדלג על צללית צבעונית ונישאר עם שחור כצבע שולט.

אצלנו תקבלי הצעות המחיר לאיפור כלה. תתמצאי במחירים המקובלים בעולם האיפור, ותקבלי פרטים חשובים שאת צריכה לדעת בבואך לבחור מאפרת כלות מקצועית.