איפור כלות מקצועי

איפור כלות מקצועי

את בטח חושבת לעצמך: " עוד כמה שעות וגמרנו ". את מתוחה לקראת היום הגדול. לחוצה מהשמלה, מהחתן, מהאיפור. אז קודם כל תשתחררי. את סומכת על האנשים אתם את עובדת אחרת לא היית בוחרת אותם מראש. התכונני לפניי וכך תמנעי חרדות מיותרות. את זה תשמרי לאחריי החתונה. ביום הזה את צריכה ליהנות. כן ליהנות. בחרת שמלה ? בחרת מאפרת כלות מקצועית ? את מסודרת. עכשיו את יכולה לפתוח בקבוק שמפניה בסטודיו ולגשת לעבודה. את המודל, הדוגמנית וכולם חגים מסביבך כמו דבורים ודואגים שהכול יהיה טוב .


כמו בקסם את מוצאת את עצמך הופכת מאישה לכלה. המאפרת שלך עושה את העבודה בשקט, הופכת אותך זוהרת מרגע לרגע . תחמיאי לעצמך מול המראה. תראי, זה עובד. היופי הפנימי שלך הוא שניבט אל מול עינייך במראה.


עכשיו המייק-אפ, עדין, יוקרתי, מגרה. אחר-כך איפור לעיניים. תעשי לעצמך עיניים. אל תבכי. קחי מהשמפניה שלוק . הפנים שלך נהיות כמו של בובה בחלון ראווה ההבדל הוא שאת חיה ! הסומק עולה על הלחיים שלך, את חושבת על מה שיקרה הערב, הדופק שלך עולה. תירגעי מיד , את לא רוצה להרוס את האיפור ! רק שלא יהיו פדיחות. אם מישהו יכנס עכשיו ותתני לו נשיקה זה יהרוס לך את הליפגלוס או שלא ?


עיפרון, צללית, טיפה נצנצים בשיער ובעיניים. מה יותר מתאים לך הוורוד או הכחול ? המאפרת הזאת טובה בכלל ? אולי היית צריכה ללכת על המאפרת שאחותך לקחה. אבל לא אהבת את האיפור שלה זה היה נראה לך מוגזם מדי. את מקווה שאצלך זה לא יהיה אותו סיפור. זהו את מוכנה. עכשיו לא לזוז כמו מומיה כמה שעות ? מה פתאום ! האיפור שלך מושלם ! וחוץ מזה את יפה בכל מצב ! שוב את מזילה דמעה ? אמרתי לך לא לבכות ! לא ! עכשיו צריך להתחיל הכול מהתחלה. רוצה להתחתן איתי שוב ? כן ? לא ?