קורסי איפור השוואת מחירים

קורסי איפור השוואת מחירים

קורסי איפור חושפים את הלומדים והלומדות בו לכל סוגי האיפור ומדריך אותם כיצד להפוך למאפרים ומאפרות מקצועיים. לרוב מכיל הקורס נושאים נוספים מתחום הטיפוח כמו : מניקור ופדיקור, עיצוב גבות ושעווה. בנוסף, מקבלים כלים משלימים בכל תחום הביוטי כמו : סידור שיער, קוסמטיקה ועוד.


בקורסי האיפור השונים מלבד הנושאים המקצועיים והחומר הלימודי, שמים דגש על תורת הטיפול בלקוח . כיצד פונים, כיצד מטפלים פיזית ולא פחות חשוב. כיצד מבינים שהמפר או המאפרת המקצועיים הם כמו פסיכולוגיים לפעמים.


לדוגמא, קריין טוק-שואו או שחקן שערב- ערב עובר סשן איפור של חצי שעה לפני שהוא עולה לבמה או לאולפן. הוא מפתח מערכת יחסים שבאופן טבעי הופכת אינטימית עם המאפר\ת. תחשבו על זה: זה בן-אדם שנוגע לו בפנים, מקרוב אל מול מראה. חייבים להיות לו או לה ניסיון והבנה ביחסים אישיים.

נושאי הלימוד בקורסי האיפור השונים מקיפים את כל התחום וכוללים בין היתר : סידור גבות וציפורנים , מבוא לקוסמטיקה, הכרות עם סוגי עור שונים והתאמת מייק אפ. טכניקות בהנחת מייק אפ, צבעים, בניית שיגרה טיפולית, הכנה לאיפור ושיער . איפור טבעי, הצללות, סומק, שפתיים, הצללות, איפור טבעי, סומק ועוד.

התלמידים מכינים תיק עבודות וצוברים ידע ושעות עבודה רבות שמכינים אותם לעבודה בשוק. קורס איפור מקיף מלמד אותך את כל רזי המקצוע לפרטים. איך לאפר עיניים: מילוי, סימון, טשטוש, דיוק וניקיון. תחום מבוקש נוסף : איך לאפר כלה. במהלך הקורס לא פוסחים גם על : עיצוב וסידור שיער לכלות, ולטלוויזיה.


סטיילינג, איפור לצילום, תקופתי ואומנותי . הדרכה לגביי התנהלות מול לקוחה: פסיכולוגיה דרכי שירות מקובלות. ודברים חשובים לא פחות עבור כל מי שמעוניינת לפתוח עסק מקצועי : שיווק וניהול לקוחות, תקשורת ויחסי בין אישיים וכיצד לפתוח ולנהל עסק באופן עצמאי.


אצלנו תקבל\י מידע לגבי זמן הקורס, המקומות בהם כדאי ללמוד איפור, ומחירים מקובלים בשוק לקורסי האיפור השונים. תוכלי להתאים עבורך תכנית לימודים ולמצוא את הנישה שלך . אם זה באיפור עיניים, איפור גוף או איפור קבוע.