קורס איפור לנערות

קורס איפור לנערות

ילדות כבר מגיל ארבע וחמש 'מאפרות' את הברבי שלהן. הן יושבות שעות ומכינות איפור דמיוני לאימא ולאבא ומתבוננות באימהות שלהם מתאפרות באמת. מסוקרנות מהמסקרה...

בארצות הברית זה כבר קורה על אמת בגיל שמונה. טוב זה כבר מוגזם שילדות קטנות הופכות נשים בגיל כל-כך צעיר בחברה המערבית. אבל נערה צעירה בגיל שבו כבר מותר להתחיל, עבורה זה בדיוק הזמן הנכון ללמוד להתאפר.

בקורס איפור לנערות נשים דגש על איפור קל. נלמד דברים בסיסיים על תוחם שפתיים, עיפרון עיניים, ומסקרה. לא צריך להפריז באיפור ולא ללמד על איפור קבוע למשל ( קעקוע).

בסך הכול נותנים לבנות הצעירות לטעום מעולם האיפור ואם אחת הבנות תמצא עניין אז תוכל להמשיך ללמוד בתחום, להצטרף לבית ספר לאיפור ולהתמקצע בתחום.

כרגע זה יותר איפור חוויתי, סדנאות איפור לנערות שנותנות להן לחוש את היופי והאסתטיקה הטמונים במלאכת האיפור. שפתון, צלליות, קצת סומק ונערה יכולה להפוך לאישה. אצלנו תקבלי את כל הטיפים וסודות האיפור המקצועי תוכלי להיות זו שמאפרת את הבנות בכיתה, את בנות המשפחה וכמובן את עצמך באירועים מיוחדים ומסיבות.

בואי אם ביתך לסדנאות מרתקות על איפור מקצועי, הרצאות והתנסות מעשית בחומרי איפור מהשורה הראשונה. תדעי לאפר בצורה טובה כבר מהרגע הראשון. איפור ראשוני , איפור זריז ליציאה חפוזה מהבית, צלליות, סומק, שילובים בין עיניים לשפתיים, מה נכון, איזה צבעים עובדים טוב ביחד, הכול למען היופי שבך.


צוות פורטל איפורכאן מחכה לענות על כל שאלה, יספק לך מידע מגוון על קורסים, סדנאות, זמנים ומחירים. אל תהססי לצור קשר ולקבל מענה אנושי חם מצוות מקצועי ומנוסה. איפור זה לא לוקסוס. כאן תלמדי לאהוב את התחום ולדעת לנצל אותך עבורך.

בואי ללמוד ממי שכבר בתחום ותקבלי מידע מפורט על איך מתאפרים, איך מסירים איפור, מוצרים חדשים בשוק האיפור, לימודים ועוד. נצלי את הזמן שיש לך לפני כניסה לעולם העבודה הלחוץ ורכשי תחביב שהוא גם מקצוע מבוקש לעתיד. כאן עולם הזוהר ממתין לך במרחק הקלקה.