קורס איפור מקצועי

קורס איפור מקצועי

סוד הקסם של האישה מצוי בדרכים שהיא מוצאת להשתנות מרגע לרגע, ואם זה באיפור אז תרתי משמע, כמו זיקית. יום אחד היא מפתה ומושכת, ובאירוע אחר היא סולידית ומרוחקת.


קורס איפור מקצועי מקנה לך את כל הכלים לשלוט באומנות האיפור. תלמד\י להשתמש בכמה שיטות לאיפור מקצועי. מטרת האיפור תמיד הייתה למשוך. להדגיש את הדברים החזקים, להבליט את היופי ולטשטש אזורים בעייתיים.


בקורס נלמדים נושאים כמו : איפור בסיס, טיפוח, איפור טבעי ליום יום, איפור עיניים בטכניקות שונות ועוד. קורס איפור מקצועי כולל הדרכה אישית וחניכה צמודה של מאפרים מקצועיים. טיפים לאיפור מושלם, למידה והתנסות אמתית, שיקנו לך ביטחון וניסיון כך שתוכל\י
ליישם את מה שלמדת בקורס האיפור 'על רטוב', ולמצוא עבודה בתחום.

בקורסים שונים נלמדות טכניקות שונות לאיפור טבעי עדין, איפור ערב זוהר, איפור שרטוט אייליינר, איפור מעושן וסגנונות נוספים של איפורי עיניים. איפור ערב, הצללות, הברקות, מראה מלוכסן חתולי, שימוש בכמה צלליות, טיפים לאיפור מקצועי ועוד.


איפור על טהרת מוצרים מינרליים: איפור מינרלי המבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד ויכול שמתאים לנשים עם רגישויות בעור או לכאלו שמעוניינות באיפור קליל וטבעי יותר. שיטות יפניות חדשות לאיפור קבוע של הגבות ולמראה טבעי. איך לעשות אייליינר מדויק וזהה בשני הצדדים. איך להכין את עור הפנים לאיפור הכלה ועוד. דברים בסיסיים לכל קורס איפור שנלמדים הם : כלי איפור ותכשירי איפור, איפור מיוחד לקולנוע, חדר איפור מאחורי הקלעים של תצוגת אופנה ועוד.


איפור הוא שם כולל לחומרים קוסמטיים המשמשים לצביעת הפנים. תכשירי איפור כוללים : אודם, ליפסטיק (שפתון), מייק-אפ, פודרה, קונסילר, מסקרה, צלליות לעיניים ועוד. איפור קבוע הוא כתובת קעקע זמנית שנועדה לחקות גבות, קו תוחם שפתיים, שפתון, צלליות, אייליינר לעיניים ונקודות חן. ההבדל בין קעקוע לאיפור קבוע הוא עומק חדירת המחט, קעקוע מוחדר מתחת לשכבת הדרמיס ואיפור קבוע רק מעל וכך הוא מחזיק שלוש עד חמש שנים. מטרת לשוות לפנים מראה צעיר, בריא ומושך כשעיקר השימוש בו בעולם המערבי נעשה עבור בידי נשים.