JJ קוסמטיקס

JJ קוסמטיקס

אסתטיקה רפואית במכללת JJ קוסמטיקס
במכללת JJ קוסמטיקס של ג'ולייה ג'ייקובסון, תוכלי למצוא מגוון עצום של תוכניות לימוד להכשרה של קוסמטיקאיות במגוון תחומים. הלימודים במכללת JJ קוסמטיקס משלבים בין הקניית ידע תיאורטי ומדעי נרחב לבין ניסיון מעשי. זוהי רק אחת מהסיבות לכך שבוגרות המכללה יכולות להתחיל לעבוד מיד כקוסמטיקאיות מקצועיות בעסק משלהן, או כשכירות במכון קוסמטיקה קיים. מכללת JJ קוסמטיקס לא מפסיקה להתחדש ולרענן את מסלולי הלימוד שלה, בהתאם לדרישות השוק. לכן, בעקבות הדרישה ההולכת וגוברת בשנים האחרונות לטיפולי אסתטיקה רפואית שונים, נוספו אל תוכנית הלימודים המגוונת של המכללה גם קורסים מתקדמים להעלמת קמטים באמצעות דיקור קוסמטי והסרת שיער.

לימודי דיקור קוסמטי במכללת JJ קוסמטיקס
דיקור קוסמטי הוא טיפול המבוסס על הדיקור הרפואי הסיני. מחטים קטנות המוחדרות אל נקודות מסוימות בעור הפנים, גורמות לשיפור מראה העור, יצירת קלוגן טבעי, זרימת דם מואצת לפנים ועוד. דיקור קוסמטי הפך בשנים האחרונות למבוקש ביותר בקרב שחקני קולנוע ואנשי האלפיון העליון המעוניינים בטיפולי אנטי אייג'ינג שאינם חודרניים. קורס דיקור קוסמטי במכללת JJ קוסמטיקס יעניק לך את כל הידע העיוני והמעשי שיידרש לך על מנת להפוך למטפלת מקצועית בדיקור קוסמטי.

לימודי הסרת שיער במכללת JJ קוסמטיקס
תחום הסרת השיער הפך בשנים האחרונות לתחום מבוקש במיוחד, המשתלם עבור העוסקים בו. לאור העובדה כי כל אחת מאיתנו רוצה להיות בעלת גוף חלק משיער, זה לא באמת מפתיע. לימודי הסרת שיער במכללת JJ קוסמטיקס, כוללים חלק תיאורטי שבו נלמדים העקרונות המדעיים של הסרת השיער וחלק מעשי שבו מיישמות התלמידות בשטח, את החומר התיאורטי שנלמד בכיתה. אם גם את רוצה לעשוק בתחום המתפתח והמשתלם של הסרת שיער, לימודי הסרת שיער במכללת JJ קוסמטיקס, הם ההחלטה הנכונה עבורך.