מתיחת בטן ללא ניתוח

נשים רבות עוברות במהלך חייהן הרבה מאוד, וזקוקות לעיתים למתיחת בטן שנובעת בשל היותה רפויה. המצב מתרחש כאשר האישה עוברת לידות, ולעיתים דיאטות הנובעות ממשקל עודף. הבטן עצמה אינה חוזרת למצבה הטבעי ונוצר עור מיותר ולא אסטטי.

ביצוע פעולת מתיחת בטן אפשרית כיום ללא ניתוח כלל. מדובר בהליך טבעי של המסת שומן, המתבצע באמצעות קרני לייזר או גלי רדיו. חום מבוקר אותו פולטת קרן הלייזר, מאפשרת את התחדשות העור וקרן לייזר קצרה יותר תעזור לבצע את חידוש העור החיצוני.

שימוש בטכנולוגיית של גלי רדיו היא זהה יחסית לזו הפועלת באמצעות לייזר. הפעם מדובר בקרני RF שמשיגים את אותה תוצאה. לעיתים פעולה אחת אינה מספיקה, ולכן נדרש לחזור עליה מספר פעמים עד לקבלת התוצאה הרצויה.

על מנת להביא בחשבון את כל האלמנטים, ולהבין לקראת מה אנחנו הולכים, רצוי להיוועץ עם איש מקצוע אשר יספק תשובות הגיוניות. בחלק מהמקרים יהיה צורך לפעול בשיטה שונה, כגון התעמלות גופנית לחיזוק שרירי הבטן. מדובר בפעולה האורכת זמן רב יותר, אך זו המעניקה את התוצאה הטבעית המתבקשת. כחלק מהפעילות הגופנית נצא לבצע ריצה, או נחזק את הגוף באמצעות תרגילים ביתיים.

דרך נוספת לביצוע מתיחת בטן היא באמצעות עיסוי לימפטי, הפועל באזור בלוטות הלימפה. לעיתים דווקא לא מדובר בעודף שומן שמצריך מתיחה, אלה בנפיחות כתוצאה מנוזלים המצטברים בעקבות מחלה או בעיה. העיסוי מאפשר פיזור הנוזלים באמצעות שיפור פעולת המערכת, כאשר בכל מקרה הפעולה מתבצעת כאשר מדובר במקרה ספציפי זה.