מתיחת פנים ללא ניתוח

מי לא היה רוצה שפניו יחזרו לקבל תמיד את המראה הצעיר והרענן. נזקי הגיל נותנים את אותותיהם גם כאשר מדובר בחיצוניות שלנו, ואילו אנו בוחרים לעיתים להיכנע למציאות הכואבת. מתיחת פנים ללא ניתוח היא למעשה פיסול הפנים, במהלכו מוחזר המראה הצעיר אל העור.

המתיחה בדרך זו מתבצעת באמצעות חוטים מיוחדים. 3 חוטים ימתחו צד אחד של הפנים בצורה עדינה. מדובר בחוט סילואט שלאורכו ישנם נקודות אשר תופסות את העור, ולאחר שהוא נמתח לא יוכל לרדת בחזרה.

הטיפול המהפכני קיבל את האישור המחמיר של משרד הבריאות, והחוט עמו מתבצעת הפעולה נקי מתופעות לוואי. חוטים נוספים אינם מספקים את התוצאה הרצויה לנו, מכיוון שהם מוגבלים באזורי הפעולה שלהם.

הבחירה המושכלת עבורנו

ניתוח הוא אף פעם לא דבר נעים, ורבים נוהגים לדחות בעיה או מה שמפריע משל כך. בחירה בטיפול ללא כל התערבות של ניתוח והרדמה, יאפשר לנשים רבות שהגיעו לגיל מבוגר להשיג את מבוקשן בקלות רבה יותר. מי שחוותה פחדים או לא מסוגלת לעבור כל סוג של ניתוח, יכולה כעת להרגיש רגועה יותר ולחוות את הטיפול שישנה את חייה.

מדובר בשיטה מיוחדת אשר תורמת רבות לשיפור מראה הפנים שלנו. היא דורשת סבלנות מכיוון שטיפול בחוט מסוג סילואט ארוך בהשוואה לזה המתבצע עם חוטים אחרים, אך התוצאה עצמה תחזיק מעמד זמן רב.