שאיבת שומן ללא ניתוח

נשים רבות ולעיתים גם גברים מתלוננים לעיתים תכופות על מראה גופם. חלק מהן נובעות משומן עודף, אשר מציק ומפריע להשגת מראה התואם את הציפיות שלנו. אי לכך , נרצה למצוא פתרונות אשר ישפרו לנו את ההרגשה הכללית כמו גם את הביטחון העצמי.

שאיבת שומן מהווה לעיתים תכופות את הפתרון הטוב להצר היקפים, אך לא מתאימה לכל דרגות שומן. מדובר בפתרון המתאים בעיקר לאלו אשר מעוניינים לסדר מעט שומנים מציקים, ולא על הורדה גדולה ומשמעותית.

לאחרונה נכנסה לחיינו גם האפשרות לשאיבת שומן ללא ניתוח. מדובר בדרך למזער את תופעות הלוואי מהניתוח, ועם זאת לפתור את הבעיה שלשמה נתכנסנו. שאיבה בדרך זו תהיה הרבה יותר בטיחותית. היא תתבצע על ידי חימום האזור באמצעות תכשירים, אור לייזר, גלי רדיו RF או אולטרסאונד, כשבכך השומן מוצא מן הגוף בהליך טבעי.

הניתוח המסורתי כולל בתוכו פולשנות לתוך גופו של האדם המנותח, וכן הליך שאיבה המתבצע בהרדמה מקומית או מלאה. על מנת ליהנות מאותה תוצאה ומהליך הרבה יותר בטוח, ניתן יהיה לבצע שאיבת שומן ללא ניתוח. כך ניתן יהיה למזער את תופעות הלוואי ולהוביל לכדי הליך בטוח, שמתבסס על המתת תאי שומן בלבד. הניתוח מתבצע בדיוק רב ותקופת ההחלמה ממנו היא מהירה באופן יחסי. הכירו את הדרך היעילה ביותר לשמור על הפן האסתטי בגופכם, כך תהיו בריאים יותר ותחיו עם הרגשה טובה.