איפה הכי כדאי לעשות ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים?

איפה הכי כדאי לעשות ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים?

שיטות ניתוח להסרת משקפיים בלייזר. כיום, בזכות התפתחויות טכנולוגיות מרשימות, יש מספר שיטות המאפשרות לבצע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. השיטות המובילות בעולם להסרת משקפיים בלייזר הן: הסרת משקפיים בשיטת Epi-Lasik, הסרת משקפיים בשיטת PRK, בשיטת אינטרלאסיק ובשיטת לאסק. לכל שיטת ניתוח יתרונות וחסרונות.


ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר ניתנים כיום בקופות הציבוריות וכל אחד אשר חובש משקפיים ומעוניין להסירם יכול לקבל ניתוח מסובסד באחת מקופות החולים: מכבי, כללית וכדומה. ניתן לעבור כמובן את הניתוח גם בקליניקות פרטיות, על ידי רופאים מומחים מהתחום.


השאלה 'איפה הכי כדאי לעשות ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים' צריכה לקבל תשובה בהתאם ליכולת הכספית שלך, בהתאם למקום המגורים ולפי המלצות. חיפוש אישי באינטרנט יכול להביא לך המון תוצאות ורק לבלבל אותך בין כל האפשרויות. אנו ממליצים שתבחרי מנתח מוכר ואם את לא מכירה אחד כזה, תני לצוות הפורטל לסייע בידייך במציאתו.


מכוני ראייה רבים מחזיקים בטכניקת שונות והתחרות בשוק גדולה. בדיקת התאמה לניתוח היא משהו שאפשר לדרוש ולקבל בחינם. ולכן, ניתן לפצל את ההליך לבדיקה נפרדת ללא כסף וניתוח במקום המועדף עליך. מכונים שונים המתמחים בהליך זה ואחרים מציעים חבילות מוזלות ונחשבים למקומות מבוססים בהם הניתוח נעשה אלפי פעמים. ובכל אופן, ניתוח לייזר להסרת משקפיים הפך נפוץ יותר ולכן ניתן למצוא בקלות מנתחים טובים רבי לביצוע הפעולה הלא שגרתית. 'אסתטיכאן' ישמח להפנות אותך אליהם בשעת הצורך.


ניתוח נשמע מפחיד. בעיקר כשמדובר באיבר רגיש וחיוני כל-כך כמו העיניים שלנו. אך אנשים בעלי משקפיים מגיל צעיר או גם כאלו שנאלצו להתקין משקפיים בשל ראייה לקויה , היו שמחים לו יכלו להיפטר מנטל זה.


אמנם יש אפשרות להתקין עדשות מגע איתם ניתן לראות 6\6 וגם להיראות כאילו אין אתה זקוק למשקפיים, אך העיסוק בהסרת העדשות לפני השינה, התקנת שוב בבוקר וכדומה הפכו את כלי העזר הזה ללא אהוב במיוחד.


עד לפני עשור גם ניתוח לייזר להסרת משקפיים לא נשמע כמו משהו ששווה לסכן עבורו את הראייה. כיום אנשים נוכחים לגלות שהניתוח קצר וקולע. והדבר הכי כייפי : הראייה חוזרת להיות מעולה וללא צורך בעזרים חיצוניים.