איפה הכי כדאי לעשות ניתוח פלסטי

איפה הכי כדאי לעשות ניתוח פלסטי

איפה הכי כדאי לעשות ניתוח? תלוי בסוג הניתוח. אם מדובר בניתוח המצריך הרדמה מלאה, כגון ניתוחי ראש, או גוף למיניהם, בהם ההליך רפואי מורכב ומסוכן , יש להשתדל לקבל זאת דרך קופת החולים.


במקרים אחרים, כמו: ניתוחי אף, ניתוחים פלסטיים וניתוחי ראייה, ישנם קליניקות פרטיות בהם עובדים גם רופאים מהשורה שזאת העבודה השנייה שלהם בנוסף לעבודת הציבורית ושווה להיות מנותח אצל רופא כזה.

כשמדובר בניתוח באזור הראש לעיתים פאות רפואיות  יכולות לעזור - ומנתחים רבים מציעים את שירותיהם. 'אסתטיכאן' הוא המקום למציאת המטפל הנכון ביותר בכל תחום. על איזה ניתוח אתה מעוניין לקבל פרטים ? אנו בטוחים שגלישה מהירה באתר , תוביל אותך לקישורים הנכונים ותפנה אותך אל האנשים טובים ביותר בכל תחום.


אך באופן כללי: ניתוח קוסמטי או ניתוח פלסטי עושים רק במקום מוכר, מוסמך, בעל שם ומוניטין, שיכול לתת גיבוי להבטחות בהוכחות בשטח. ולבטח מה שאין לעשות הוא להתפתות לאלו המציעים שינתחו אותך במחיר מצחיק יחסית לשאר המקומות, יש לבדוק בשבע עיניים כל רופא המציע זאת, והמשימה לא קשה כל-כך בעידן האינטרנט. כל שיש לעשות הוא להיכנס לגוגל ולבדוק קצת פרטים על אותו אדם.


מהר מאוד תשמחו לדעת שהכול היום מתועד. אולי זה לא נעים כל-כך כשזה נוגע אליך או לחיים פרטיים של מישהו, אך כשמדובר ברופאים, הכול צריך להיות שקוף וברור ולכן אותם רופאים אשר נהגו לא כשורה במתן טיפול רפואי, מהר מאוד נעלמים מהשטח לאחר שהתברר דבר עברתם.


בישראל של 2013 יש פריחה (כמו בכל העולם המערבי), בתחום האנטיאייג'ינג. ניתוחים פלסטיים, דיקור קוסמטי, קיצורי קיבה והליכים רבים נוספים העוזרים לשמור על מראה צעיר וחיוני, נכנסים לשוק הישראלי ויוצרים תחרות בריאה.


אך שוב, הטיפ המרכזי שיש לזכור כאשר מחפשים מקום אמין לניתוח כלשהוא, זה להיות זהיר בבחירת המנתח ולוודא שהאיש שבידיו אתה שם את גופף, הוא בן-אדם שעבר הסמכה ובעל ניסיון מכובד בתחום. לאו דווקא מבחינת שנים אלה מבחינת טיב העבודה שלו וזאת ניתן לברר בקלות היום דרך אנשים, המלצות והאינטרנט.