איפה עושים ניתוח אף?

איפה עושים ניתוח אף?

ניתוח אף, כיצד זה נעשה ? האף שלנו בנוי מארבעה מרכיבי שלד עיקריים: 1. עצם האף בחלק העליון. 2. הסחוס העליון בחלק המרכזי של האף. 3. הסחוס התחתון היוצר את קשת הנחיריים. 4. המחיצה המחלקת את האף לשני מעברי אוויר. האף מכוסה בעור. העור יכול להיות דק, עדין, עבה, גס, שמנוני (מלא בלוטות חלב) יבש, אלסטי ומתוח או חסר גמישות ורפוי.


פרופורציות הם שם המשחק בעבודתו של המומחה בביצוע ניתוחי אף. מנתח מיומן יידע לשנות את גודל החלקים הסחוסיים של האף, את גודל העצם, לתקן חסימות במעברי אוויר ולהרכיב את כל החלקים מחדש כך שיתקבל מראה יפה ואסתטי יותר של האף.


בבואך לבחור מנתח אף או מנתח פלסטי המיומן בניתוחים נוספים , יש להיזהר שלא לפול על מישהו לא מנוסה. מיותר לתאר את עוגמת הנפש שעלולה להיגרם לאחר ניתוח אף שלא הצליח. פרט לסבל שבניתוח ובהתאוששות שלאחריה, על המנותח שניתוח האף שלו לא צלח, להמתין זמן רב במראה לא אסתטי, עד שיוכל לשוב ולערוך ניתוח נוסף.


לכן, בבואנו לבחור מנתח אף עדיף להתייעץ עם אנשים שכבר עברן את ההליך, לקרוא במקומות מוסמכים, ולברר בכל דרך, מי הרופא המנתח המתאים ביותר. בדיוק לשם כך קם אתר 'אסתטיכאן' – אנו כאן כדי לבדוק עבורך , מי הם הרופאים עליהם ניתן לסמוך, כמה עולה ניתוח אף, והיכן כדאי לבצע ניתוח כזה.


אמנם ניתוח אף הוא לא הניתוח הכי מסובך אך הוא מורכב ועדין, במיוחד מכיוון שזהו איבר הנשימה שלנו והפחד מסיבוכים תמיד קיים. ניתוח אף עושים רק בקליניקות מאושרות על ידי משרד הבריאות ובידי מנתחים שעברו הסמכה נאותה לשם כך. וודאי שמותר לבקש מהרופא המנתח לראות עבודות קודמות שעשה ואפילו לבקש המלצות מאנשים אחרים. צוות המומחים בניתוחי אף שמנהל את הפורטל 'אסתטיכאן' יותר משמח לעזור ולייעץ בכל שאלה בנושא.

איפה עושים ניתוח אף, שיטות חדשות לניתוח, ניתוח אף ללא כאב וכדומה, על כל אלה ועוד, אחד מנציגי פורטל 'אסתטיכאן' ישמח לענות. צור קשר עכשיו.