דרכים להגדלת חזה טבעית

דרכים להגדלת חזה טבעית

כל אישה יודעת שחזה יפה, גדול ומעוצב ימשוך אליה תשומת לב ויהפוך אותה מיוחדת ומבוקשת לאין שיעור בראיונות עבודה, מפגשים חברתיים וכדומה. כך נוצרה לה תעשיית ניתוחי החזה בעולם, היישר מהוליווד אל דרום אמריקה, אירופה וישראל .


הסגידה לחזה מושלם היא זו שגורמת לנשים לעלות לשולחן הניתוחים ולהשתיל לתוכם שתלים מסוגים שונים, כשסילקון הוא הנפוץ מכולם. נשים נותנות למנתחים לחדור לגופם בצורה כירורגית, ועל אף שאחוזי ההצלחה בניתוחים מסוג זה גבוהים, עדיין כל ניתוח הוא פוטנציאל להסתבכות.


במקביל, המדע והטכנולוגיה חיפשו מאז ומתמיד דרכים להגדלת חזה טבעית. כיום ישנם מספר טכניקות המתיימרות לתת תוצאות מעולות, ונשים רבות אשר חוששות מניתוח פלסטי להגדלת חזה, פונות לאפיק זה.


האם יש דבר כזה הגדלת חזה ללא ניתוח ? קיימות היום בשוק כמה שיטות להגדלת חזה טבעית ללא ניתוח, הנפוצה שבהן היא הזרקת חומרים לשד. בחלק מן המקרים החומר המוזרק הוא 'מקרוליין', המשמש לרוב כחומר למילוי קמטים. חומר מילוי אחר, נפוץ יותר וטבעי יותר, הוא שומן גוף. השומן נלקח ממקומות שונים בגוף ומוזרק לתוך השד. ההליך אינו מוגדר כפולשני, וללא ספק הוא הליך פשוט יותר מניתוח הגדלת חזה, אבל אף אחד שיטות אלו לא הוכיחו עצמן לגמרי כיעילים לטווח הרחוק. הסיבה לכך היא שלרוב יש לחזור על הטיפולים אחת לכמה שנים, לפעמים אפילו לא לטווח קצר, והכמויות שניתן להזריק ללא סכנה לשד גורמת רק לשינוי קטן המראה השד.


אתר 'אסתטיכאן' נותן לך תמונה שלמה של שוק הגדלות החזה בארץ ומאפשר לך לבחור מתוך מגוון האפשרויות שיש לתעשייה הזאת להציע עבור מראה נשי יותר. בסופו של דבר מדובר בגופך ועלייך לדעת בדיוק מה ההשלכות של כל טיפול וטיפול, מהן העלויות , והיכן נמצאים המקומות והרופאים הטובים ביותר להגדלת חזה.


שיטה טבעית נוספת להגדלת חזה היא לקיחת טבליות וקרם. " בהתחלה כמו כל אישה לא האמנתי. אמרתי אולי זה עוד סתם סיפור, אך לאחר שלושה 3 חודשים גדל לי היקף החזה ב-6 ס"מ. ממליצה בחום לנשים. חבל על הכסף ואל הכאבים. שיטות רבות יבטיחו תוצאות. ההמלצה שלנו : בדקי בזהירות .