דרכים להגדלת חזה ללא ניתוח

דרכים להגדלת חזה ללא ניתוח

בשוק צצות כל מיני תרופות פלא להגדלת חזה ללא ניתוח. מתוכם יש כמה שיטות יותר מקובלות שאף מציגות תוצאות ברורות ויפות. אנו ממליצים בחום לבדוק את הדברים לעומק לפני שתבחרי אחת מהן כאופציה להגדלת שדיים. פורטל האסתטיקה הרפואית 'אסתיטכאן' נרגש לחלוק עמך את הידע המקצועי שברשותו ולעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורך להגדלת חזה.

דרך נפוצה אחת היא : הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הורמונים. נטילת הורמוני מין נשיים כמו אסטרדיול, עשויה לעודד את גדילת החזה הנשי, אך לאו דווקא בהיקף הרצוי. בנוסף, נמצא כי נטילת הורמונים נשיים במינונים מסוימים לאורך זמן, עשויה להיות מלווה בתופעות לוואי קשות, כגון הגדלת הסיכויים לחלות בסרטן.


דרך נוספת היא הזרקת שומן. זוהי דרך פחות מסוכנת שכן השומן הוא בסך הכול חומר המצוי בגופך גם כך, וההליך פשוט מעביר אותו למקומות רצויים יותר מבחינתך קרי אל החזה. הבעייתיות בטכניקה זו : טיפולים רבים שלא תמיד נותנים את התוצאה הרצויה שכן חלק מהשומן לא 'נתפס' ברקמת השד וחוזר אל הגוף. לפעמים אף נוצר חוסר איזון מינרלי בשל המעבר.


דרך נוספת להגדלת חזה טבעית היא באמצעות זריקת מקרוליין. אחד הפיתוחים המבטיחים בתחום הגדלת חזה ללא ניתוח מגיע בצורת זריקה חדשנית של חומר מילוי בשם: מקרוליין, פיתוח של חברה שוודית בשם: Q-med. הזריקה מדמה חומצה הילורונית הקיימת בגופינו באופן טבעי. הזרקת החומר לשד נעשית תחת הרדמה מקומית בלבד, וכשעה לאחר מכן ניתן לשוב לשגרת פעילות. הגדלת החזה באמצעות זריקת מקרוליין מעניקה לחזה מראה טבעי יותר מאשר ניתוח הגדלת חזה קלאסי, ומאפשרת לרופא המנתח רמת דיוק גבוהה במתן הנפח והצורה הרצויה לחזה.


העתיד ורוד עבור עולם האסתטיקה הרפואית. בכל הנוגע לאפשרות הגדלת חזה בצורה טבעית, ניסויים בתאי גזע מרמזים על אפשרות להגדלת שד בצורה הכי בטוחה ואינטגרטיבית שאפשר עבור גוף האדם. אמנם זה בשלבי פיתוח ראשוניים אך לא ירחק היום בו כל אישה שתחפוץ בכך תוכל לקבל שדיים גדולים, יפים, שדיים מעוצבים, אגסיים או בכל צורה וגודל שתבחר .