ד"ר יאיר גילוני - מילוי קמטים

ד

אומרים שהפנים הם ראי הנפש. משמעות הדבר היא כי על פי מראה הפנים, ניתן לנחש את מה שעובר במוחם של אנשים. בנוסף למצב הרוח, מצבו של עור הפנים עשוי להעיד גם על גילו של האדם ועל מצבו הנפשי. מעבר להשפעת מזג האוויר הים תיכוני על עור הפנים שלנו, אצל כל אחד מאיתנו, מעל גיל מסוים, ניתן להבחין בקמטי הבעה, המשפיעים באופן משמעותי על הדרך בה אנו נראים בעיני אנשים אחרים. לדוגמא: קמטים בצידי הפה, עלולים ליצור רושם של אדם ממורמר שאינו מרוצה אף פעם. קמטים בין הגבות גורמים לנו להיראות זועפים. העובדה כי איננו יכולים להסתיר את הפגמים הקלים בפנים שלנו, כפי שאנחנו מסתירים פגמים באזורים אחרים בגוף, הביאה לפיתוחם של לא מעט פתרונות למילוי ולהסרה של קמטים בעור הפנים.

כיצד מתבצע מילוי קמטים בעור הפנים? 
את הקמטים בעור הפנים, ממלאים על ידי כך שמזריקים להם חומרים רפואיים שונים, אותם בוחרים המטפלים בהתאם לעומקם של הקמטים ולמקומות בהם הם נמצאים. קיימות מספר קבוצות עיקריות של חומרים למילוי קמטים: חומצה היאלורונית, חומרים על בסיס קלוגן, וחומרים על בסיס סידן. החומרים השייכים לקבוצות הללו הם חומרים זמניים הממלאים את הקמט לתקופה של כשנה. בנוסף, ניתן הזריק לקמטים גם חומרים קבועים כמו סיליקון.

מילוי קמטים במרפאת ד"ר יאיר גילוני 
במרפאה של הד"ר יאיר גילוני בבית הרופאים בתל-אביב, תוכלו ליהנות מהטיפול המקצועי והמתקדם ביותר למילוי קמטים. מעבר להיכרות המעמיקה של ד"ר גילוני עם החומרים השונים, הוא שולט בכל הידע הנדרש על מנת להתאים את סוג החומר לסוג העור של המטופלים ולעומקם של הקמטים. הטיפול בחומרים הזמניים יסתיים במקרים רבים לאחר פגישה או שתיים והטיפול בסיליקון יתקיים במשך חמש או שש פגישות, כאשר את התוצאות תוכלו לראות החל מהטיפול השלישי