האם כדאי לעשות לייזר?

האם כדאי לעשות לייזר?

כשמישהו שואל אותך האם כדאי לעשות לייזר, שאל אותו חזרה, האם הוא מתכוון לשיער או לעיניים ? בשני המקרים מדובר בניתוח פופולרי ולא קשה במיוחד. נתחיל את הסקירה שלנו לגבי הניתוח היותר רפואי, הוא כמובן הניתוח להסרת משקפיים בלייזר.


ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הפך פופולרי בשנים האחרונות והוא משתלב היטב עם תרבות האנטיאייג'ינג המערבית שבמסגרתה, כל שדרוג של המראה החיצוני, גם בניתוח, נחשב לגיטימי ומקובל. יש רבים אשר מחשיבים למשקפיים להם מראה אינטליגנטי וחכם יותר, ויש אפילו נשים רבות אשר שמות משקפי ראייה ללא עדשות, לקבלת מראה הספרנית הסקסית.


כאשר ניתוח לייזר להסרת משקפיים הופך בטוח יותר ונותן את האפשרות להיפטר מהמשקפיים לצמיתות, אז רבים מחובשי המשקפיים ומרכיבי העדשות מעדיפים לעבור ניתוח חד פעמי אחד, וכך, גם לראות טוב יותר, וגם להיראות יותר טוב.


באשר לניתוח לייזר להסרת שיער, יש פופולריות רבה גם בקרב נשים וגם בקרב גברים. נשים מאז ומעולם היו מעוניינות להיפטר מכל שערה מיותרת שאינה במקומה, בפנים, בידיים, ברגליים ובמקומות אחרים. הדרכים לכך היו רבות ומגוונות, שעווה, גילוח וכדומה, אך רק ניתוח לייזר נותן תשובה מוחצת לשערות הצצות במקומות לא רצויים עבור האישה.


אצל הגברים, מושג הגבר המטרוסקסואל הגיע לעולם, גברים התקנאו בנשים וחדרו לעולם הטיפוח והקוסמטיקה במטרה להיות מטופחים כמו הנשים. היום גילוח הגוף הפך לטרנד ממש בקרב גברים צעירים, וכך גם ניתוחי לייזר, הנכנסים לשוק הגברים בזכות שיטות חדשניות להצמחת שיער בראש והורדת שיער במקומות פחות רצויים עבורם.


פורטל האסתטיקה הקוסמטית והרפואית 'אסתטיכאן' בא לתת מענה הולם גם עבור נשים וגם עבור גברים אשר מבינים את תרבות היופי והטיפוח העצמי. כל מי שמתעניין התחום ללא אפליה יכול לקבל מושג טוב יותר לגבי טרנדים בתחום, שיטות חדשות בעולם הניתוחים הפלסטיים , הקוסמטיים וכדומה.


ניתוחי לייזר הם אפשרות מצוינת להסרת שיער לצמיתות ומרפאות רבות מכניסות את הטיפול לסל. נשים וגברים בעלי שיעור יתר או נשים לפני חתונה ואירועים דומים ישמחו להשתמש בשירותים אלו ולהתעדכן על מכשירים ותכשירים קוסמטיים חדשים. על כל אלה ועוד ניתן לקבל מידע מקצועי ב'אסתטיכאן'. צור\י קשר עכשיו .