האם כדאי לעשות שאיבת שומן?

האם כדאי לעשות שאיבת שומן?

שאיבת שומן, האם זה כדאי ? אם החלטתם שאין ביכולתכם לשמור על דיאטה ואתם רואים שאינכם מצליחים לשמור על משקל תקין, ייתכן ושאיבת שומן היא בשבילכם. ישנן סיבות נוספות גנטיות שמצדדות בהליך זה. ישנם אנשים בעלי נטייה גנטית להשמנה במשפחה, ואין חובה לשאת את העובדה שאתה שמן לנצח. לפעמים זו גם הדרך הבריאותית הנכונה והיחידה תלוי במצבך


קצת על הניתוח עצמו : מה עושים בניתוח שאיבת שומן ? לפני הניתוח משרטטים על גופך את האזור ממנו יישאב השומן. בזמן השרטוט על המנותח לעמוד שכן בעת שכיבה השומן נשפך לצדדים, והדבר יכול לגרום לרישום שגוי בגבולות הניתוח.


לאחר מכן מושכב המנותח, מורדם באזור השאיבה, מוחדרות צינוריות מתכת דקות לתוך חתכים זעירים בעור, ודרכם נשאב השומן. ניתוח שאיבת שומן כרוך בעבודה פיזית קשה של המנתח. המנתח צריך לעסות את האזור שממנו נשאב השומן כדי להחיש את פירוק רקמת השומן. אפשר להקל על המלאכה באמצעות החדרת מים פיזיולוגיים למקום השאיבה. המים מסייעים לפירוק השומן, אך מלאכת השאיבה מתארכת בשיטה הזאת ונמשכת בין ארבע לחמש שעות.


בעבר נעשה שימוש בהמסת השומן באמצעות גלי אולטרסאונד אך כיום כמעט שאין משתמשים בשיטה הזאת. הסיבה לכך היא בשיטה זו לא כל תוצרי השומן המומס נשאבים החוצה והמרכיבים הנשארים בגוף כוללים רדיקלים חופשיים שעלולים במשך השנים לגרום למחלות רבות, לרבות סרטן.


ההחלטה האם כדאי לעשות שאיבת שומן נמצאת בידייך שלך. אנו ב'אסתטיכאן' נעשה כל שביכולתנו לספק לך את כל בכלים להבין מהי בדיוק שאיבת שומן, כמה זמן נדרש להתאושש מהניתוח, היכן מבצעים ניתוחי שאיבת שומן בארץ ועוד. התקשר\י עוד היום ותוכלי לקבל החלטה האם כדאי לעשות שאיבת שומן רק לאחר שתדעי את כל מה שדרוש לדעת לפני שניגשים לאופציה זו כפתרון. אנו מצדנו נפנה אותך למומחים המרכזיים בארץ בשאיבת שומן, ניתן לך טיפים וייעוץ חינם ונשתדל להפיג את חששותיך מהליך זו. אלפי אנשים כבר עברו את ההליך ואנו בטוחים שתקבל\י את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך בהכירך את הגוף שלך הכי טוב.