האם מותר להסיר נקודות חן בהריון?

האם מותר להסיר נקודות חן בהריון?

גולשות רבות מתעניינות באתר 'אסתטיכאן' לגבי הסרה של נקודות חן בהיריון. באופן כלי, אין מניעה לעבור הסרה של נקודת חן בהריון, שהרי הרדמה מקומית לא מזיקה לעובר, אך כמובן שתלוי היכן ממוקמת הנקודה ומתי את מתכוונת להסיר אותה.


מין הסתם, אין שום צורך להסיר את הנקודה גם אם הניתוח פשוט, סמוך למועד הלידה. חבל להסתכן שלא לצורך. אנו יודעים שגם הליך פשוט של ניתוח בהרדמה מקומית יכול להסתבך. אך אם את באמת מעוניינת בהסרת שומה או נקודת חן מגופך, עדיף לבצע זאת כמה שבועות לפני האזור בו את קרובה כבר ללידה , קרי : השבועות ה-38 פלוס להריונך.


דבר נוסף שיש לזכור הוא לגביי מיקום נקודת החן. המניעה היחידה שכדאי להתחשב בה היא כאשר נקודת החן נמצאת באזור הגב התחתון של האישה. באזור זה בגופך ייתכן ותשתמשי בזמן ההיריון עבור זריקת האפידורל. ואם להיות כנים, תשאלי כל אישה שחוותה לידה , צירים והכאבים הנלווים לכך: אף אישה לא תוותר על זריקת האפידורל למען ניתוח להסרת שומה או נקודת חן.


לכן, בצעי את ניתוח הרבה לפני תאריך הלידה המשוער, ומנעי מעצמך כאבים מיותרים במידה ומיקום נקודת החן להסרה היא באזור הגב התחתון. הטיפול עצמו להסרת נקודת חן הוא או בעזרת לייזר או באמצעים טבעיים שאינם מצריכים התערבות כירורגית, כמו : מחט חשמלית, קרמים ועוד.


בעולם הקוסמטיקה הרפואית נדרשים היום להמציא תכשירים חדשניים אשר מסוגלים לרפא פגעי פיגמנטציה, לטשטש שומות ולהוריד נקודות חן שטוחות. המדע כל הזמן מתקדם ונשים מעדיפות את הטיפול ההוליסטי על פני הטיפול הקונבנציונלי ולמנוע קבלת תרופות כימיקליות ולהימנע מלעבור ניתוח מסוג כלשהוא. כך הדבר גם בנוגע להשתלות חזה, ודיקור קוסמטי בפנים הבאים להחליף את הניתוחים הפלסטיים בעידן המודרני.


באתר 'אסתטיכאן' תוכלי ללמוד עוד על שיטות טיפול חדשנות, תכשירים אורגניים וטבעיים ומכשור רפואי הנכנס יותר ויותר לעולם הקוסמטיקה והטיפוח. צרי קשר לקבלת מידע יותר ספציפי לגביי ניתוח להסרת נקודת חן, או כל שיטת טיפול אחרת. התקשרי או השאירי פרטים עכשיו.