האם סימני מתיחה נעלמים?

האם סימני מתיחה נעלמים?

פורטל 'אסתטיכאן' שמח להביא לקהל הגולשים והגולשות באתר את כל השיטות החדשניות ביותר והטכנולוגיות מובילות בעולם כיום, להסרת סימני מתיחה. שיטות טיפול בלייזר, גלי רדיו ואולטרה סאונד . בסדרת טיפולים קלה או באמצעות רופא, כאשר אורך כל טיפול כ-20 דקות לאחריו חוזר המטופל לשגרת יומו.


סימני מתיחה הם אחד הדברים הנשארים לנו לאחר ניתוח, במקרים של קיצור קיבה, שאיבת שומן, היריון וכדומה. לאחר שהגוף מתאושש מהטראומה שעבר, או מהשינוי הגדול שעבר עליו, הוא מתחיל חזור למצבו הטבעי. כמעט תמיד נשארים סימני מתיחה על הגוף, באזור בו הייתה פעילות. בין אם זה במותניים, באזור הישבן, בחזה או באזור הצוואר והפנים, סימני המתיחה מלווים אותנו ולא אחת מציקים לנו בהתבוננות במראה, כשאנו לובשות ביקיני, או הולכות לים.

אסתטיכאן הוא האתר שמאפשר לך עם מזותרפיה לבדוק כל שיטה ושיטה לגופה. אנו נפנה אותך לטיפולים הייחודיים שיאפשרו לך להסיר את סימני המתיחה המפריעים לך באזורים שונים בגוף. הסרת סימני מתיחה ניתנים לביצוע באזורים שונים בגוף כמו : העלמת סימני מתיחה בישבן, בחזה, בידיים וברגליים, הסרת סימני מתיחה בבטן, לאחר לידה, טיפול להסרת סימני הרזיה והשמנה, טיפול לגברים ולנשים.


אנו מדברים על טיפולים באישור משרד הבריאות האמריקני – FDA , סדרת טיפולים קלים מבוצעים על ידי רופא כמובן, באחריות מלאה של המטפל ובתנאי תשלום נוחים. לייעוץ חינם בנושא סימני מתיחה ודרכי טיפול, חייג\י :


בואי ללמוד עוד ולקבל מידע מפורט על מקומות בהם נתן להשיג קרם לטיפוח עור הגוף בהריון, לאחר לידה ו/או דיאטה, שיסייע לך שהעלמת סימני המתיחה אם תקפידי על שימוש רצוף ונכון. כשמדובר בהעלמת סימני מתיחה, יש היום בשוק קרמים איכותיים. השמנים המרכיבים את הקרם מסייעים לגמישות העור ולשיקום הרקמות ומתאימים להחלקת סימני מתיחה ולמניעתם בהריון, לאחר הלידה ו/או דיאטה.


ישנן מספר שיטות חדשניות לטיפול בסימני מתיחה הטובים שבהם: באמצעות גלי רדיו בשילוב אולטרה סאונד, איי פי אל (IPL), או לייזר 1540 . הטיפול גורם לגוף לייצר רקמת עור חדשה המטשטשת את הסימנים.. בפגישת ייעוץ עם רופא (ללא תשלום) יקבע מהו סוג הטיפול המתאים לך ביותר.