הסרת נקודות חן מחיר

הסרת נקודות חן מחיר

בעולם (וגם בארץ) קיימות שיטות רבות המאפשרות לכל אישה או גבר להסיר נקודות חן ושומות מהגוף או הפנים. במאמר זה נסקור את רוב הטכניקות להסרת נקודות חן, וכל אחת או אחד יוכל לבחור את השיטה המועדפת אליו.


צריבת נקודות חן ושומות במחט חשמלית: הסרת נקודות חן בשיטה זו דומה לשיטת הצריבה בקרן לייזר. השיטה מתאימה רק לנגעים שטוחים ובעלי צבע. ההליך מתבצע תחת הרדמה מקומית, כאשר המחט החשמלית יוצרת כוויה אשר הורגת את תאי השומה או נקודות החן. המטופל יוצא מהמרפאה ללא תפרים אך עם צלקת קטנה.


הסרת נקודות חן ושומות בגלי רדיו: מרפאות מסוימות בארץ משתמשות במכשיר שפולט גלי רדיו בתדירות אולטרה גבוהה לתוך העור. גלי הרדיו מעוררים את המים בתוך תאי השומה וכתוצאה מכך מתאדים התאים והמטופל נותר ללא שומה או נקודת חן.


הסרת נקודות חן ושומות באמצעות הקפאה בחנקן נוזלי: חנקן נוזלי גורם לכווית קור ממיתה עבור תאי השומה או נקודות החן. שיטה זו פשוטה יחסית לשיטות הסרת שומות ונקודות חן אחרות, אך היא איננה מוצלחת במיוחד מכיוון שהיא תלויה רבות במיומנות הרופא, ולא תמיד ניתן למצוא רופא שמתמחה בה. השיטה מכאיבה יחסית ועלולה לגרום לכוויות העור ולצלקות בולטות.
כמובן שהשיטה הרווחת היא בלייזר. בפורטל האסתטיקה הרפואית והקוסמטית: 'אסתטיכאן' אנו פורטים לפניך את כל השיטות להסרת נקודות חן. באפשרותנו להתאים עבורך את הטיפול הרצוי, ולאתר עבורך את הקליניקות המנוסות ביותר בכל שיטה ושיטה. כל שנדרש ממך הוא להשאיר פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעה והפנייה ייחודית.


עוד טכניקה להסרת נקודות חן היא הטכניקה הטבעית. מדובר בשיטה ייחודית להסרת נקודת חן ללא הליך כירורגי, ללא כאב, וללא השארת צלקת. לקבלת פרטים על שיטה מיוחדת זו להסרת נקודת חן הירשם לניוזלטר שלנו ונשמח לשלוח לך מידע פרטני יותר.


בוא להסיר נקודת חן מציקה. אין צורך לפחד מניתוח כואב או צלקת קבועה. האפשרות הרפואה היום לסלק כל נקודת חן בכל מקום בגוף ללא כאב וללא צלקות. למד עוד באתר 'אסתטיכאן'.