הסרת שיער בלייזר בפנים

הסרת שיער בלייזר בפנים

אמנם נדמה כי תחום הסרת הלייזר אחד הוא, אך מחולק הוא לפלגים רבים: הסרת שיער בלייזר בכל הגוף היא עסקה במכון, אך לא התהליך הטיפולי עצמו, שכן בכל חלק בגוף יש לטפל באופן שונה. הסרת שיער בלייזר בפנים נתפסת פעמים רבות כפלג נפרד ומיוחד של תחום הסרת השיער בלייזר בכללותו, ומדוע?

הסרת השיער בלייזר בפנים נובעת פעמים רבות מטעמים מעט אחרים מאלו של יתר האיזורים; בשעה שעשויים אנשים רבים בעלי שיעור יתר להנות מיתרונותיה של הסרת שיער בלייזר במפשעה או בבית השחי, האנשים שנעזרים בהסרת שיער בלייזר בפנים אינם בהכרח אותם האנשים שסבלו משיעור יתר במהלך חייהם.

ראשית נחשוב על הסרת שיער בלייזר בפנים לגברים: פעמים רבות מדובר במצב רפואי, בו גדלות שערות מתחת לפני העור וגורמות לפצעים והצטלקויות. במקרים כאלו נעזרים גברים רבים בחציו של תהליך הסרת השיער בלייזר, לשם דלול בלבד. כאן מדובר בצורך שאיננו אסתטי בלבד, אלא גם בריאותי ומשפיע על אורך חיי המטופל.

כעת נשקול את עמדתן הרגישה של הנשים העומדות בפניי הבחירה בהסרת שיער בלייזר בפנים: לרוב, לאחר הפסקת המחזור החודשי ולאור השתנות המצב ההורמונאלי בגוף, נאלצת אישה שבילתה את מרבית חייה כחלקה, להתמודד עם שיעור כהה ועבות באיזור הסנטר, השפם והפאות. גם כאן כרוך הצורך האסתטי בד בבד עם צורך מסוג אחר. פניו הם הרושם אותו מותיר האדם, ועל כל אדם להציג את הטוב ביותר שיכול.

ומה באשר לסיכונים? כיום הטיפול להסרת שיער בלייזר הוא בטוח וחסר כאבים, והמטפל המוסמך ידע להתאים את הטיפול לצרכי המטופל. אחת מ"תופעות הלוואי" המבורכות של הסרת שיער בלייזר בפנים היא ירידה ניכרת באקנה ורגישויות בעור. פורטל "אסתטיכאן" מרכז את פרטיהם של מכוני יופי מומלצים, מוסמכים ומיומנים ברחבי הארץ, בכדי שאתם תוכלו למצוא את המקום האידאלי עבורכם!