הסרת שיער בלייזר - המלצות

הסרת שיער בלייזר - המלצות

תהליך הסרת השיער בלייזר הומצא במהלך שנות ה-70 של המאה הקודמת, על ידי מדען בשם ברי ג'יי, אשר גילה להפתעתו שלאחר חשיפה לקרן לייזר, לא שבו השערות שעל ידו לצמוח. ג'יי השכיל לשווק את הרעיון, שהיה עוד בחיתוליו וכשל, הן בביצועים והן בתוצאות. בכל זאת, לא היה ספק בעולם הקוסמטיקה והטיפוח כי מדובר בגילוי המאה. האבטיפוס שודרג, תוקן והתעדן והפך למכשיר הסרת השיער בלייזר אותו אנו מכירים היום. המכשיר המודרני הינו אמין ובטיחותי, ואנשים רבים ברחבי העולם שבעי רצון מתוצאות הסרת השיער בלייזר שלהם.

לאור הצלחתו המסחררת של מכשיר הסרת השיער בלייזר, בעיקר על פני המתחרה הותיק שלו, אפילציה, החל השוק להיות מוצף במכונים בהם ממוקם מכשיר הסרת שיער בלייזר. יתרון הנובע מכך הוא התחרות האדירה בין המכונים, אשר הביאה לירידה מהותית במחירי הסרת שיער בלייזר. כיום הסרת שיער בבית השחי מהווה סכום זעום לעומת סכומים אותם נוטים אנשים להוציא על טיפולים קוסמטיים שאינם מחזיקים מעמד לצמיתות.

מנגד, חסרון משמעותי הנובע מריבוי המכונים אשר מציעים הסרת שיער בלייזר, הוא חוסר האמינות המלווה אותו. כיום קשה לזהות איזו הכשרה קיבלו המטפלים במכון מסויים, ואנשים נאלצים להסתמך בעיקר על המלצות. חשוב להיזהר ולזכור כי לא כל מכון שמציע את שירותיו בתחום הסרת השיער בלייזר מוסמך ומיומן לכך, ותוצאות שליליות עלולות גם להתבטא בכוויות על פני העור וכתמים.

תוך מודעות לסכנות הכרוכות בטיפול הסרת שיער בלייזר, מרכז פורטל "אסתטיכאן" את פרטיהם של מכוני יופי מוסמכים ומיומנים, אשר את עצמך תוכל/י לתת בקלות בידיהם תוך אמון מלא. הרשו לעצמכם להנות משפע המידע באתר "אסתטיכאן", ומצאו את מכון היופי המתאים ביותר לכם ולתהליך הסרת השיער בלייזר שלכם!