הסרת שיער בלייזר - השוואת מחירים

הסרת שיער בלייזר - השוואת מחירים

רבים מכירים את שיטת הסרת השיער בלייזר, אך מעטים מבינים את התהליך העומד מאחוריה. אם כן, הרעיון העומד מאחורי הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הנקרא "פוטותרמוליזיס סלקטיבי"; במסגרת התהליך מכוונת קרן לייזר לאיזור מוגדר בעור בו ישנן שערות. הקרניים הפוגשות באיזור עתיר מלנין, קרי שורש השערה הכהה, מתחממות ומפרקות את תאי השערה. תהליך הסרת השיער בלייזר מתאים בעיקר לאנשים בעלי שיער כהה ועור בהיר, שכן כך מזהה הקרן את שורש השערה בקלות יתרה.

מלכתחילה, בעת המצאת תהליך הסרת השיער בלייזר בשנת 79 של המאה הקודמת, היו התוצאות בלתי קבועות, המכשירים באיכות נמוכה, ואפילו סיכוני הכוות הכרוכים בתהליך. מאז ועד ימינו השתנו פני הדברים מקצה לקצה וכיום מדובר בתהליך מהיר, פשוט ובטוח. לא זאת בלבד, אלא גם שתהליך שהיה בעבר כואב ומתסכל, הינו היום תהליך נוח ממנו אין צורך לסבול. בעזרת משחה מאלחשת הופכת החוויה כמעט בלתי מורגשת.

לאור הפופולאריות האדירה שצברה שיטת הסרת השיער בלייזר ברחבי העולם, רוכשים מכוני יופי רבים מכשירים להסרת שיער, ומכשירים עובדים בהתאם. כך נוצר מצב של תחרות בלתי פוסקת, המביאה לכך שמחירי הסרת שיער בלייזר הם היום נמוכים מתמיד, ועקב כך גם מפתים מתמיד. אנשים רבים בוחרים לבצע הסרת שיער בכל הגוף במחיר חבילה חסר תקדים, או הסרת שיער באיזורים הרגישים בפנים בעלות זניחה.

הסרת שיער בלייזר היא פתרון אידאלי למניעת תחושת אי הנוחות משיעור יתר. היום יותר מתמיד, עם אמצעים נוחים, בטוחים ואיכותיים להסרת שיער לצמיתות לגברים ולנשים כאחד. אם גם אתם מתעניינים בהסרת שיער לצמיתות, הגעתם למקום הנכון! כל המידע הנחוץ אודות הסרת שיער בלייזר – השוואת מחירים, המלצות אודות מכונים ומידע בפורומים עדכניים, אצלנו ב"אסתטיכאן"!