הסרת שיער בלייזר - סיכונים

הסרת שיער בלייזר - סיכונים

עוד בתחילת דרכו היה נראה רעיון הסרת השיער בלייזר טוב מכדי להיות אמיתי; אכן, מרחק רב ישנו בין תוצאות הטיפול להסרת שיער בלייזר בהווה לתוצאות הבלתי-עקביות ואף פגומות שהיו בשנות ה-70 של המאה הקודמת, עם המצאת השיטה. בכל זאת, עד היום ניתן למצוא אנשים החוששים מפני הסרת שיער בלייזר ומהסיכונים שכבר אינם כרוכים בתהליך כלל וכלל, ויש לתהות על כך.

כיום הסרת שיער בלייזר איננה רק תהליך מהיר ונטול כאבים, אלא הוא גם תהליך טיפולי זול עם תוצאות מובטחות ולצמיתות. בתהליך המתאים בעיקר לאנשים בעלי שערות כהות ועור בהיר, מזהה קרן הלייזר את האזורים העמוסים במקרולין, חומר המקנה לשערה את צבעה הכהה, ומפרקה באמצעות חום, בתהליך המכונה "פוטותרמוליזיס סלקטיבי". בדרך זו נהרס לצמיתות שורש השערה הכהה ונותרות רק השערות הדקיקות והבהירות.

החששות בדבר הסיכונים הכרוכים בהסרת שיער בלייזר אינן מוצדקות: בהנחה והטיפול נעשה בידיים מיומנות ומנוסות, ידע המטפל להתאים את דרגת העוצמה בטיפול בעצמו. רבים חוששים מפניי השפעת טיפולי לייזר בבית השחי על בלוטות הלימפה, אלא שקרן הלייזר כלל איננה פוגשת באלו. כמו כן, השפעת טיפולי לייזר במפשעה על נתיבי הלימפה – היות וקרן הלייזר מבצעת את הפוטותרמוליזיס הסלקטיבי על פי צבעה הכהה של השיערה, אין יעדה הופך בשום שלב לנתיבים ולבלוטות הלימפתיים.

אצלנו ב"אסתטיכאן" אנו רוצים לוודא כי תמצאו את המטפל והמכון הנכונים ביותר לכם לטיפול הסרת שיער בלייזר, לכן אנו מרכזים את כל המידע הנחוץ אודות מכונים ברחבי הארץ, החל מבאר שבע בדרום, דרך ירושלים במזרח ותל אביב במרכז ועד לחיפה בצפון, תחת קורת גג אחת! לעריכת השוואת מחירים ביתר קלות, למציאת המקום המתאים ביותר לכם, תהנו משפע המידע בפורטל "אסתטיכאן"!