מילוי שפתיים - האם כואב?

מילוי שפתיים - האם כואב?

מילוי שפתיים היא דרך בטוחה להיות נחשקת. עיבוי שפתיים (או מילוי שפתיים) מתייחס לפעולה הלא ניתוחית שמטרתה להקנות לשפתיים שלך מראה מלא וחושני. מי יכולה לעבור עיבוי שפתיים ? עיבוי שפתיים מיועד לנשים בכל גיל : נשים צעירות עם שפתיים דקות, או נשים בוגרות עם דלדול של הרקמה השומנית התת עורית בשפה.

איזה חומרים מתאימים להזרקות בשפתיים ? קיימים שני סוגים של חומרים למילוי שפתיים: חומרים זמניים : חומרים הנעלמים אחרי 3-6 חודשים ובניהם קולגן וסוגים שונים של חומצות היאלורוניות. וחומרים קבועים : חומרים שנשארים לתמיד - החומר היחיד לכך כיום הוא סיליקון.

מספר החומרים המתאימים להזרקה לשפתיים מצומצם היות ורוב חומרי ההזרקה מיועדים בעיקר למילוי קמטים בפנים ואינם מתאימים להזרקה בשפתיים. החומרים האידיאליים למילוי שפתיים הם אלו הנחשבים ללא חומרים תופעות לוואי, חומרים שאינם נספגים ונשארים לתמיד.


לפני שתחליטי על טפול מסוים חשוב שתדעי את היתרונות, החסרונות ותופעות הלוואי של כל חומר להגדלה או עיבוי שפתיים. אנו ב'אסתטיכאן' נשמח להעמיד לשירותך את כל המידע לגביי רופאים מנתחים, חומרים חדישים למילוי, מחירים והצעות מחיר משתלמות לסדרת טיפולים .

האם מילוי שפתיים זה כואב ? הליך עיבוי שפתיים נחשב טיפול קצר מאוד, ומתארך מספר דקות ספורות בלבד. בתחילה ירדים הרופא ירדים את השפתיים בהרדמה מקומית באמצעות משחה מאלחשת, או באמצעות זריקה ולאחר מכן יזריק את חומר המילוי.


מספר ההזרקות לשפתיים ואורך המחט משתנה בהתאם לחומר המילוי ובהתאם לטכניקה בה משתמש כל רופא. למרות שההרדמה המקומית ישנן נשים שטוענות שהטיפול כואב מעט, לכן אם את רגישה לזריקות, התייעצו עם הרופא המטפל או עם צוות הפורטל ולמדי מה עוד ניתן לעשות.


מילוי שפתיים אינו כואב! הרופא המטפל מבצע הרדמה ואין כאבים מיוחדים במהלך הטיפול. במידה ואת חשה כאב בתחילת הטיפול, מומלץ לבקש הרדמה נוספת, ולבטח לא מומלץ לעבור הליך מילוי שפתיים ללא הרדמה. השפתיים הם אחד מהאיברים הרגישים ביותר בגוף.


בנוסף, חשוב לדעת שחומרים זמניים כמו רסטילן וג'ובידרם מגיעים כבר עם חומר האלחוש (לידוקאין) בתוך חומר הרדמה, באותו מזרק. גם לאחר הטיפול אין כאבים מיוחדים אולם אפשר לחוש דקירות באזור השפה (בסבירות נמוכה). יש להתייעץ עם הרופא לגבי תרופות נוגדי כאב בהן כדאי להשתמש לאחר הטיפול במידה ובכל זאת מורגשים כאבים כלשהם.