ניתוח אף - לפני ואחרי

ניתוח אף - לפני ואחרי

הרושם הראשוני טמון בפניו של האדם, בכך אין ספק. אין זו שאלה שטחית של יופי ואסתטיקה ברורים, אלא של האישיות המובעת בתווי והבעות הפנים של כל אחד מאיתנו. פעמים רבות מרגישים אנשים כי פניהם אינם מציגים את מי שהם, ולכך מציע עולם הניתוחים הפלסטיים פתרון יעיל, מעשי ובלתי מסוכן. כיום ניתוח פלסטי באף נתפס כדבר שבשגרה; אנשים רבים מכירים בתועלת שעשויה לצמוח להם מניתוח פשוט זה.

לעתים נתקלים אנשים בחששות מפני סיכונים בניתוח פלסטי באף, היות ומדובר בכרטיס הביקור של האדם, ותוצאות עגומות עלולות להשפיע על מובנים רבים בחיי המנותח. לכן, אין ספק כי משמעותי ביותר הוא לבדוק את איכותו, ניסיונו והכשרתו של המנתח. מומלץ לבקש תמונות של ניתוח אף לפני ואחרי, הן לנשים והן לגברים, בכדי להכיר את איכות ידו של המנתח מבעוד מועד. כמו כן, אנשים בעלי אף רחב או מאורך עשויים להפיק הרבה מתוכנות הדמייה של ניתוח אף לפני ואחרי.

תיקון האף הוא ניתוח פלסטי מקובל ובעל לגיטימציה. חשוב להקפיד לבצע את תהליך בחירת המנתח והצורה הסופית של האף בזהירות. מקובל לוודא את הכשרתו של המנתח במוסד מוכר ולגיטימי, כמו גם לתשאלו בדבר ניסיונו ומומחיותו. אל תשאירו את האף שלכם בידיים לא מוכרות, ודאו כי אתם פונים למנתח הנכון.

אנו ב"אסתטיכאן" מעוניינים לעזור לכם להפוך את תהליך מציאת המנתח הפסלטי לאף לפשוט ומהנה! לשם כך אנו מרכזים את פרטיהם של מנתחים פלסטיים מוכשרים ומומלצים מרחבי הארץ, החל מבאר שבע בדרום, דרך ירושלים במזרח ותל אביב במרכז ועד לחיפה בצפון, כאן תחת קורת גג אחת! כנסו לפורומים המעודכנים, ללוחות עם השוואות המחירים, לאתרי המידע הרלוונטיים, ומצאו את המנתח האידאלי עבורכם!