ניתוח אף - מחירים

ניתוח אף - מחירים

ככל שאומרים לך יותר שהאף הוא מה שמייחד את הפנים שלך, זה רק משכנע אותך יותר שהגיע הזמן לשנות את החותמת אחת ולתמיד. לא די במגוון האנשים עם האף האסתטי שרוצים בפנים "מעניינות" בכדי לשכנע אותך שניתוח אף לא יכול לעזור לך בצורה מהותית. הגיע הזמן לשקול את הצעדים ולראות מהם ההשלכות והסיכונים הכרוכים בניתוח פלסטי באף.

אין ספק שהיופי הפנימי הוא המשמעותי, אך בד בבד הפנים הן כרטיס הביקור החזק ביותר באמתחתו של אדם. ככל שישנם דברים משמעותיים יותר, ניתוח פלסטי באף עשוי בתורו להועיל כה רבות במחיר כה זעום. מטעמים אלו ורבים נוספים בוחרים אינספור אנשים מדי יום לבצע תיקון פלסטי באפם. יחד עם זאת, היות והשלכות הניתוח הפלסטי באף נוגעות במישרין במראה החיצוני, חשוב מאד להקפיד על בחירת המנתח הנכון:
- האם המנתח מוסמך? חשוב לוודא כי המנתח הוא רופא מוסמך בידי מוסד מוכר ולגיטימי.
- האם המנתח מיומן? יש לבקש המלצות ואף תמונות של מנותחים קודמים.
- האם המנתח מנוסה? אין ספק שגם מנתחים בתחילת דרכם עשויים להיות מוכשרים, ואת זאת יש לקחת בחשבון; יחד עם זאת, פעמים רבות חשים אנשים בנוחות רבה יותר בידיו של מנתח בעל ניסיון.
- מה מצב המרפאה? לניתוח בסדר גודל של ניתוח פלסטי באף נחוצה מרפאה תקנית, נקייה ובעל מכשור הולם. יש להקפיד לסייר במרפאה טרם הניתוח.
- מה מחירי הניתוחים הפלסטיים באף במרפאה? חשוב לערוך השוואת מחירים ולבדוק את טווח המחירים ההגיוני לניתוח פלסטי באף, אם לגבר או לאישה.
כיום יכול ניתוח פלסטי באף להיות תהליך פשוט וממועט כאבים. כל מה שנחוץ הוא פורטל "אסתטיכאן", המרכז את פרטיהם של מגוון מנתחים פלסטיים מומלצים ברחבי הארץ, החל מבאר שבע בדרום, דרך תל אביב במרכז ועד חיפה בצפון, הכל תחת קורת גג אחת!